
LKNUC mokiniai profesinių mokyklų atvirų durų dienose
Balandžio 7-11 dienomis visos profesinio mokymo įstaigos vienu metu rengė atvirų durų dienas. Tai puiki galimybė susipažinti su profesinio mokymo specialybėmis ir mūsų mokyklos vyresnių klasių mokiniams.
Balandžio 9 d. I-IV gimn. klasių mokiniai vyko į Vilniaus Kolegijos Statybos f-to Profesinio mokymo skyrių, kur iš arčiau susipažino su ekspeditoriaus, traukinio mašinisto, traukinių manevrų operatoriaus specialybėmis. Mokiniams buvo suteikta galimybė išbandyti vairuoti traukinio mašinisto darbą naudojantis simuliatoriumi.
Balandžio 10 d. 7-8 kl. mokiniai lankėsi Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centre (VESK), kuriame susipažino su siūlomomis profesinio mokymo programomis ir dalyvavo patyriminėse edukacijose „Medinės dekoracijos“ ir „Krekerių kepimas“. Tą pačią dieną, I-II gimn. klasių mokiniai apsilankė Vilniaus Komunalinių paslaugų mokykloje, kur susipažino su santechniko, suvirintojo, elektriko, atsinaujinančios energetikos įrangos montuotojo, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų montuotojo specialybėmis.
socialinė pedagogė, UK specialistė R. Rusovičiūtė